Млинці з рисом і грибами

млинці з рисом і грибами

Як можна з користю використовувати накопичене в холодильнику молоко, сметану та кефір!? Звичайно, настряпать млинців! Залишається, з урахуванням сезону, придумати начинку, дочекатися прохолодного часу доби і приготувати ласощі, так улюблене російською людиною. Як легко зрозуміти з назви, насмажив я млинців з рисом і грибами. Дуже люблю цю страву, але готую досить рідко.

Інгредієнти для млинців з рисом і грибами:

млинці на кефірі (можна приготувати млинці і за іншим рецептом)

рис з грибами і цибулею (з чверті склянки рису)

вершкове масло

Приготування млинців з рисом і грибами:

стопка млинців на кефірі рис з грибами

Смажите млинці, як я писав на початку, у мене млинці на кефірі, вірніше це була суміш всіх наявних рідких молочних продуктів. Тісто я замешивал за указному рецептом. Приготувати начинку для млинців – рис з грибами, краще брати всіх інгредієнтів поменше, тому що якщо взяти всього по трохи виходить багато в цілому.

рис з грибами на млинці млинець з рисом і грибами згорнуть конвертиком

Готовий млинець розкласти блідою стороною вгору (це та сторона, яка смажитися другий). Покласти на блін пару столових ложок рису з грибами і згорнути конвертиком.

смаження млинців з рисом і грибами з одного боку смаження млинців з рисом і грибами з другої сторони

Як я люблю називати це процес, конвертики потрібно запечатати. Для цього на сковороді розтопити вершкове масло і обсмажити млинці з двох сторін, у послідовності, яка показана на фотографіях.

Обсмажені млинці з рисом і грибами подаються як самостійно страву, до них можна розтопити вершкове масло і додати гілочку петрушки. Смачного!

Загрузка...