Млинці з куркою і сиром

млинці з куркою і сиром

Я завжди говорю і пишу, що багато кулінарні рецепти народжуються в експериментах, так було і на цей раз. Раніше, ми не пробували фарширувати млинці куркою і сиром одночасно. Зараз, у зв'язку з тим, що дружина годує мого молодшого сина, їй можна їсти не всі продукти. Ми зі старшими дітьми із задоволенням наминали млинці з грибами, їй теж дуже хотілося млинці з начинкою, але гриби вона є побоюється. Тоді було вирішено, приготувати млинці за рецептом, про який зараз піде мова.

Інгредієнти для млинців з куркою і сиром:

млинці на кефірі або молоці

одна куряча грудка

50-70 гр. сиру твердих сортів

вершкове масло для смаження

зелень петрушки (за смаком)

Приготування млинців з куркою і сиром:

гірка млинці на кефірі варені курячі грудки

Гірка млинців у мене вже була нажарена. Додатково до неї. Я отварил курячу грудку, це робиться досить швидко. І порізав її на невеликі шматочки.

шматочки курячої грудки на млинці тертий сир для млинців з куркою

На блін, покладений блідою стороною наверх покласти трохи курячої грудки. І трохи сиру, тертого на крупній тертці.

млинець з куркою і сиром згорнуть конвертиком смаження млинців з куркою і сиром з першої сторони

Згорнути блін конвертиком. У цьому рецепт термообробка млинця потрібна не тільки, щоб запечатати конверт, але і щоб розтопити сир. З цього, спочатку обсмажуємо млинці на маслі з першої сторони.

смаження млинців з куркою і сиром з другої сторони загасити млинці з куркою і сиром

Коли перевернете млинці для обжарювання з другої сторони, сковороду накрити кришкою і згасити млинці 5-7 хвилин, щоб сир, який знаходиться всередині, розплавився.

До млинців з куркою і сиром можна подати невелику гілочки петрушки, для аромату. На закінчення хочу сказати, щоб млинці вийшли дуже смачні. Смачного!

Загрузка...