Млинці на кефірі

Млинці на кефірі

Як завжди, смачні копії сонця смажить моя дружина. Я лише записую рецепт. Цього разу вона захотіла зробити млинці з дірочками. Виявляється якщо замішати їх на кефірі або сметані вони саме такими і виходять. Ось що у неї вийшло.

Інгредієнти:

1 яйце

150-200 гр. кефіру

молоко 400 мл

борошна 1-2 склянки (щоб вийшло як рідка сметана)

солі 0,5 ч. л.

цукру 1 ст. ложка

соди 0, 25 ч. л.

олія 2-3 ст. л.

трохи окропу близько 50 мл.

сало свиняче для смаження

Замішування тіста для млинців на кефірі:

рідкі інгредієнти для млинців на кефірі В млинцеву суміш додати борошна Тісто для млинців на кефірі В принципі рецепт мало відрізняється від варіанту з використанням молока. Всі інгредієнти (крім борошна) змішати в зручній каструлі. Це зручно робити за допомогою міксера. Додати борошна, трохи більше, ніж потрібно. Потім заварити тісто окропом і ще раз ретельно перемішати. Довести до потрібної консистенції з допомогою додавання борошна.

Смаження млинців на кефірі:

смаження з першої сторони млинці на кефірі смаження млинців з другої сторони гірка млинців Сковороду нагріти на середньому вогні і змастити шматочком сала. Для цього наколюємо сало на виделку, але не до кінця. Щоб не дряпати антипригарне покриття. Вилити ополоник тесту на сковороду, і нахиляючи її в різні боки дати тісту розтектися для формування млинця. Підсмажити млинець з обох сторін. Я завжди пробую перший примірник. Якщо є необхідність, додати солі, цукру або розбавити тісто водою. Готові млинці складаються в стопку. Млинці на кефірі можна подавати з різними начинками, сметаною, медом, Маслом, джемом і повидлом і звичайно, за Вашим смаком. Смачного!

Загрузка...