Омлет з креветками

омлет з креветками

Вперше я задумався про те, щоб приготувати омлет з креветками у 16-ти річному віці, за час свого візиту до Москви. Я навіть щось приготував, і це було смачно, але нічого особливого в тому омлеті не було. Зараз я суттєво доопрацював рецептуру цього омлету, отримавши вишукане і дуже поживне блюдо.

Інгредієнти для омлету з креветками:

3 яйця

50-100 мл. молока (за смаком)

100-150 гр. чищених креветок

30-50 гр. грудинки

половина середнього помідора

сіль

Приготування омлету з креветками:

креветки для омлету грудинка для омлету з креветками

Для омлету знадобляться дрібні креветки, краще купити чищені. Креветки потрібно попередньо розморозити і злити з них усю воду. Грудинку дрібно порізати.

помідори для омлету з креветками яйце з молоком для омлету з креветками

Також дрібно порізати помідор. Збити яйця з молоком, посолити, як це робиться в рецепті омлету.

обжарювання помідорів з грудинкою для омлету з креветками креветки для омлету на сковороді

Обсмажити на сковороді грудинку з помідором до готовності помідорів. Рослинна олія для цього рецепту не потрібно з грудинки вытопиться досить сала. Як тільки помідори з грудинкою обсмажаться додати розморожені креветки.

приготування омлету з креветками з першої сторони приготування омлету з креветками з другої сторони

І відразу в креветки влити круговими рухами збиті яйця з молоком. Смажити омлет спочатку з одного боку, можна під кришкою. Потім перевернути і смажити омлет з другого боку до готовності.

Омлет з креветками готується дуже швидко, буде чудовим блюдом для вечері, в тому числі романтичного (завдяки високому вмісту афродизіаків в креветках). Смачного!

Загрузка...