Пиріг з вишневим варенням

Кожне літо я заготовляю багато вишневого варення. Звичайно, смакує з чаєм. А ще можна спекти дуже смачний пиріг з вишневим варенням, рецепт якого я зараз розповім.

Пиріг з вишневим варенням фото рецепт приготування

Я завжди варю варення з кісточками і використовую для пирога тільки сироп. Звичайно, якщо у вас варення без кісточок, то ягоди теж кладемо в пиріг.

Інгредієнти для пирога з вишневим варенням:

здобне тісто

або

пиріжкове тісто

вишневе варення

рослинна олія для дека

вершкове масло для глазурування пирога

Рецепт приготування пирога з вишневим варенням:

фото 01

Ставимо здобне тісто, посилання на рецепт я дл у списку інгредієнтів. Насправді, для цього солодкого пирога підійде звичайне дріжджове пиріжкове тісто, посилання на нього там же.

фото 02

Тісто ділимо на дві частини різного розміру.

фото 03

Відкриваємо банку з вишневим варенням.

фото 04

Форму для випічки добре змащуємо рослинним маслом.

фото 05

З більшого шматка тіста розкачуємо круглу коржик для основи пирога.

фото 06

великий корж Викладаємо у форму для випічки. Зверніть увагу, у нас вийшли великі високі краї з запасом. Це потрібно, щоб варення не витекло.

фото 07

Наливаємо варення в пиріг. Кількість на око. Скажу так, навіть якщо будуть надлишки, буде смачно.

фото 08

Менший шматок тіста розкачуємо в круглу корж меншого розміру.

фото 09

У коржику робимо розрізи.

фото 10

Накриваємо маленької коржем варення. Звичайно, в ідеалі розрізи повинні розкритися. Як бачите, я зробив дуже велику корж. Але, це не страшно.

фото 11

Зрізаємо надлишки тесту з нижнього шару пирога. Скріплюємо краю пирога так, щоб нижній шар тіста, виходив над верхнім. Це потрібно для того, щоб варення не витекло.

фото 12

Включаємо духовку на нагрів до 180 градусів Цельсія. За цей час пиріг підніметься. Випікати в розігрітій духовці 30-40 хвилин. Через 20 хвилин після початку випічки можна зменшити температуру духовки до 160-150 градусів Цельсія.

фото 13

Як бачите, перед випічкою я не глазировал пиріг яйцем. Буде набагато смачніше, якщо гарячий пиріг змастити вершковим маслом.

Похвалюся смаком. У мене в якості форми для випічки служить велика сковорідка діаметром 26 див Висоту пирога ви бачите самі. Так от, цього пирога не вистачило і на половину дня. Смачного!

Загрузка...