Пісний борщ

Пісний борщ

До початку великого посту хочеться приурочити одне з найпопулярніших страв – пісний борщ. Для мене це черговий експеримент, бо без м'яса я варю борщ вперше. Раніше я був лише чув про існування супи на овочевому відварі. Від цього було вдвічі цікавіше, що ж вийде. За основу був узятий добре перевірений рецепт борщу, а замість бульйону була звичайна вода. Останній факт дозволив заощадити дуже багато часу.

Інгредієнти для пісного борщу:

1,5 літра води

350-400 гр. буряків

близько 300 гр. картоплі

близько 300 гр. капусти

одна морквина невеликого розміру

одна цибулинка

рослинна олія для смаження

сіль

перець

лавровий лист

петрушка

за смаком можна додати будь-які овочі

Приготування пісного борщу:

Для правильної послідовності дій потрібно приблизно знати, з якою швидкістю варяться і тушкують Ваші овочі. Зокрема моя картопля вариться швидше капусти. А буряк дуже швидко гаситься, якщо її потерти на тертці. Якщо у Вас не так, просто налаштуйте послідовність дій, інше можна робити за рецептом.

капуста для пісного борщу варіння капусти

Капусту дрібно порізати і покласти в киплячу воду варитися.

картопля для борщу обжарювання моркви і цибулі для пісного борщу

Картоплю почистити, нарізати на невеликі шматочки для супу і відправити вариться до капусти. Щоб овочі швидше закипали, при закладці чергової бажано збільшувати вогонь під каструлею. При цьому варити суп потрібно на слабкому вогні, таким чином нагрівання своєчасно зменшується. Цибулю з морквою подрібнити і відправити на сковороду обсмажуватися.

буряк з обсмаженням варені капуста і картопля для борщу

До злегка обсмаженою цибулі і моркви додати натерту на крупній тертці буряк. Ретельно перемішати і тушкувати на невеликому вогні без додавання води бульйону і т. п. До моменту готовності тушкованих овочів – це можна перевірити на смак. Повинні зваритися картопля з капустою.

тушковані овочі для пісного борщу спеції у пісний борщ

Перекласти готові овочі в каструлю. Додати спеції. Посолити. Ретельно перемішати. На великому вогні довести до кипіння і відразу зняти з вогню. Остання операція дозволяє зберегти колір борщу.

Ось і все, пісний борщ готовий. Його смачно подавати з січеною зеленню, особливо петрушкою. І як добре помітили постійні читачі, часникові грінки будуть доречним доповненням, тим більше що вони також пісне блюдо.

Якщо говорити про смак отриманого страви, то суп пішов на Ура! Смачного!

/ Суп
Загрузка...