Суп з лосося з сирком

суп з лосося з сирком

Мої дітки дуже люблять сир «Хохланд» в будь-якому вигляді. Зокрема, щоб підсунути їм рибний суп, я вирішив додати туди ці сирки. Так і в морозилки лежав гарний шматочок нерки з хребтом, який залишився від недавнього засолу. Недовго думаючи, я поєднав це все разом. Дивіться що вийшло.

Інгредієнти для супу з лосося з сирком:

близько літра води

близько 500 гр. червоної риби

пара середніх картоплин

2-3 трикутника вершкового «Хохланда»

цибулинка

морквина

сіль

перець за смаком

Приготування супу з лосося з сирком:

інгредієнти для супу варка риба

Всі інгредієнти підготувати рибу розморозити. Підійде будь-яка червона риба. Я готував такий суп з горбушею, сьомгою. При цьому з неркой навіть смачніше виходить, з сьомгою дуже ніжний. Рибу варимо.

цибулю з морквою варений лосось

Поки лосось вариться. Досить дрібно рубаємо цибулю, моркву і картоплю. Варену рибу виловлюємо з бульйону. Бульйон проціджуємо, щоб не залишилося кісток, на ньому будемо варити суп.

картопля для супу нарізати варену лосось

В майбутній суп кладемо всі овочі, зверніть увагу, картоплю я теж дрібно порізав. Особисто мені так більше подобається. Ставимо варитися. В цей час розбираємо лосось. Відокремлюємо м'ясо то кісток. Я роблю це досить ретельно, щоб жодна кісточка не потрапила в суп. Інакше діти просто відмовляться. Впевнений, багато хто стикався з подібною історією.

додаємо сирок сирок розчинився

До овочів додаємо м'ясо лосося. Доводимо суп до кипіння і по одному кладемо трикутники сиру. Перемішуючи розчиняємо сир в супі. Після додавання сирків солимо, перчимо за смаком. Якщо ви захочете після солі додати ще сирок, майте на увазі – вони солоні і суп може вийти пересоленим.

Я намагаюся організувати процес варіння риби таким чином, щоб загальний час варіння риби становило близько 20-25 хвилин. Спочатку 10-12 хвилин і потім. При цьому час варіння овочів близько 20-ти хвилин, щоб не переварилися. Нехай краще будуть трохи хрустіти.

Що сказати про смак. Діти сміли суп з величезним, не прихованим задоволенням!!! А це найкраща похвала для того, хто готує(в даному випадку для мене). Адже настільки простий суп виходить дійсно дуже смачним.

Смачного!

Загрузка...