Шашлик із стегенець або стегенець

шашлик з курячих стегенець

Я вже приділив багато уваги смаження шашлику з курячої грудки. Смажити його легко і просто хоч на вугіллі, хоч в духовці. Зовсім інакше справа йде з курячими стегенцями та стегенцями. При цьому рівномірно прожарити стегенця, на мій погляд, взагалі неможливо: тонкі коліна швидко прожариваются і потім пересушуються. Тому для шашлику я використовую тільки стегна.

Інгредієнти для шашлику з стегенець:

маринад для шашлику за смаком (в цей раз у мене з соєвого соусу)

курячі стегенця в необхідній кількості

мангал з вугіллям

Приготування шашлику з стегенець:

соєвий маринад курячі стегенця в маринаді

Приготувати бажаний маринад. Я просто взяв 150 мл соєвого соусу, чайну ложку меду і два зубчики часнику. Це все добре перемішати, залити м'ясо і дати постояти. Я намагаюся маринувати шашлик мінімум 3-4 години, якщо поспішаєте, то досить і години. З цією стадією все просто.

вугілля для смаження стегенця на решітці

Стегенця смажаться значно довше грудки. Тому, перш ніж викладати їх на жар потрібно дати вугіллю добре прогоріти. Найкраще смажити їх у другу чергу після інших страв. В іншому випадку вони швидко згорять зовні, а всередині не пропечуться. При цьому маринад з медом вимагає більш низьку температуру смаження, інакше він згорає і дає негарну скоринку. Тому спочатку даємо вугіллю добре прогоріти. А тільки потім викладаємо стегенця або стегенця (в моєму випадку) в решітку для смаження.

жарка стегенець на вугіллі жарка стегенець на вугіллі з другої сторони

Постійно перевертаючи, смажимо птицю з двох сторін. Добре прогоріли вугілля, як правило, не дають вогню від капає жиру. А спека цілком вистачає, щоб м'ясо добре приготувалося. У мене виходить час смаження близько 40-ка хвилин. Готовність можна перевірити, проткнув гомілка ножем. Повинен піти прозорий сік.

Соєвий маринад, який я вибрав цей раз, забарвлює м'ясо в дуже красивий і апетитний світ. Та й чомусь він дуже подобається моєму синові. Смачного!

Загрузка...