Суп з кропивою

Суп з кропивою

Сезон весняних вітамінних рецептів я хочу завершити супом з кропивою. Я приготував його на основі звичайного картопляного супу з м'ясом. Про суп з кропивою мені постійно нагадують діти, просять його зварити. Мабуть про використання кропиви в їжі їм розповідають у школі та дитячих садках. На скільки себе пам'ятаю, ми з братом теж постійно чіплялися з цим питанням, що тільки підтверджує джерело інформації у дітей.

Інгредієнти для супу з кропивою:

близько одного літра м'ясного бульйону

невелика картоплина

одна цибулинка

одна морквина

пучок молодої (бажано, але не обов'язково) кропиви

сіль

перець

лавровий лист

рослинна олія для обсмажування

Приготування супу з кропивою:

Кропива м'ясний бульйон для супу

Кропива росте скрізь, у всякому разі, зустрічається більш ніж часто. У кулінарії краще використовувати саме молоду кропиву – вона ніжніше. Однак є її можна до глибокої осені. Вживають її в їжу для поповнення запасу вітамінів навесні. Для супу я зварив м'ясний бульйон.

картопля для супу з кропивою рубана кропива

У киплячий бульйон додати нарізану картоплю. Після чого дрібно нарубати добре промиту кропиву і відправити її варитися до картоплі. Я працюю з кропивою виключно в рукавичках. Щоб вона не жалилась можна обдати її окропом, але ж ми і так збираємося варити суп, навіщо зайва термообробка.

обсмаження з цибулі і моркви варіння супу з кропивою

Поки картопля і кропива варяться приготувати обжарку з цибулі і моркви. Наприкінці варіння супу з кропиви заправити його обсмаженням, посолити, додати лавровий лист, перець. Зняти з вогню і дати настоятися.

І короткий висновок. Кропива дала супу слабкий, але приємний смак. Таким чином, вийшло дуже гарне блюдо, щоб урізноманітнити весняне, вітамінне меню. Смачного!

Загрузка...