Суп з пшоном

Суп з пшоном

Сьогодні буде простий суп з однією особливістю, у нього буде основа для бульйону – три в одному. Маленькі фрикадельки для дорослих членів сім'ї, великі на задньому плані, для молодшого сина (щоб простіше нормувати споживання м'яса) і смачна, цукрова мозкова кісточка – для мене особисто.

Інгредієнти для супу з пшоном(5 порцій на два дні):

близько 700 гр. фаршу або м'яса

1,5 літра води для остаточного бульйону

2-3 столових ложки пшона

кілька картоплин

середня цибулинка

середня морквина

сіль

лавровий лист та інші спеції за вашим смаком

рослинна олія для смаження

Приготування супу з пшоном:

Я, як завжди варю суп на вторинному бульйоні. Якщо комусь потрібно, то тут описаний рецепт варіння бульйону на кісточці з м'ясом. Це трохи довше, ніж у випадку з фрикадельками.

фрикадельки і кісточка для супу кипить перший бульйон

Для варіння бульйону, в цей раз я беру фарш і роблю з нього фрикадельки. Плюс, мені дісталася чудова кісточка з мозком. Її я теж зварю в загальній каструлі. Кип'ятимо воду в каструлі і в гарячу воду опускаємо фрикадельки і кісточку, знову доводимо до кипіння. Варимо буквально 2-3 хвилини.

обвареные фрикадельки з кісточкою кипить вторинний бульйон

Я зливаю первинний бульйон через сито. А тепер заливаємо каструлю з м'ясом холодною водою. Ставимо на середній вогонь і вже доводимо до кипіння вторинний бульйон, на якому я буду варити суп.

промите пшоно порізану картоплю

Пшоно промити в холодній воді і додати в майбутній суп. Час варіння пшона близько 25 хвилин, можна довше. Чистимо картоплю, ріжемо на невеликі шматочки за смаком. І відправляємо їх варитися до пшона.

обсмаження з цибулі і моркви варіння супу з пшоном

Цибулю і моркву розрізаємо на невеликі шматочки, обсмажуємо на рослинному маслі. І додаємо в суп, коли картопля майже зварилася. Солимо, додаємо лавровий лист та інші спеції.

Після цього я доводжу суп до кипіння і знімаю з вогню. Даю настоятися близько 10-ти хвилин.

Суп з пшоном готовий. Думаю, що постійний читачі звернули увагу, що останнім часом я варю супи тільки з фрикадельками. Це обумовлено економією часу. На подібний суп у мене йде не більше години. А якщо часу взагалі не вистачає, то укладаюся і зовсім на 40 хвилин. Смачного!

Загрузка...