Шашлик в духовці

Шашлик в духовціНа вулиці несподівано потепліло, вдень було близько нуля і раптом відразу до +20 градусів Цельсія. В Сибіру так буває. Відразу з'явилося пикниково-шашлыковое настрій. Але якщо в місті тане сніг рясно, значить за місто ще рано сунутися, там на звичайній машині не проїхати. Як бути? У нас уже є успішний досвід смаження смачного шашлику з курки в духовці. Тоді я вирішив підсмажити шашлик зі свинини в духовці. І вийшло дуже навіть смачно.

Інгредієнти для шашлику в духовці:

кілограм свинини

пару луковок

сіль

перець

лавровий лист

перець горошок

100 гр. майонезу

рослинна олія для решітки

мінеральна вода або вино

Приготування шашлику в духовці:

маринований шашлик зі свинини шашлик зі свинини на шпажках для смаження в духовці

Замаринувати м'ясо для шашлику з свинини. Можна використовувати інший маринад, який Вам більше подобається. Нанизати шашлик на дерев'яні шпажки.

Для смаження шашлику в духовці нам знадобляться решітка і деко. Деко потрібно буде розташовувати під гратами, туди буде капати сік і жир. Висувати грати з листом паралельно. Грати потрібно попередньо змастити олією, щоб м'ясо не пригоріло. Духовку розігріти до 200 градусів Цельсія.

викласти шашлик зі свинини на решітку для смаження в духовці при смаженні в духовці перевертати шашлик

Коли всі підготовчі етапи пройдені, викладаємо шашлик на решітку, так щоб шашлики не стикалися і не заважали один одному. Ставимо шашлик смажиться. Через 7 хвилин висуваємо шашлик, перевертаємо на інший бік, збризкуємо мінеральною водою або вином. Повертаємо шашлик в духовку.

смаження шашлику в духовці перевертати шашлик при смаженні в духовці

Перевертаємо шашлик через кожні 7-10 хвилин. При кожному перевертанні збризкуємо його мінералкою або вином. Смажимо шашлик до готовності. У мене час смаження шашлику в духовці склало 40 хвилин.

Шашлик зі свинини смажена в духовці я сервировал свіжими овочами. Він як і звичайний шашлик відмінно поєднується зі звичайним маринованою цибулею. Смачного!

Загрузка...