Яєчня з беконом

Коли я запікав картоплю з беконом, я не міг не приготувати один з класичних варіантів яєчні – яєчню з беконом. І думаю, це назва у всіх на слуху, але щоб зрозуміти, чому це блюдо настільки знаменитий, потрібно всього лише його спробувати.

Інгредієнти: курячі яйца4 шт. бекон (смужки)6 шт. зеленьпо смаком Кількість порцій: 2Время приготування: 15 хвилин  Бекон можна брати різний - можна взяти готовий, а можна - сирої напівфабрикат (грудинку). Різниця в тому, що сирий бекон треба буде при смаженні посолити.

Приготування яєчні з беконом

нарізати бекон обсмажити бекон з одного боку

Вам не здалося, для приготування яєчні з беконом не потрібно використовувати масло, сіль та інші спеції. Все необхідне є в беконі, який потрібно нарізати на невеликі шматочки. Викласти бекон обсмажуватися з одного боку на розігріту сковороду. З нього одразу почне вытапливаться жир, якого буде достатньо, щоб змастити сковороду.

перевернути бекон для смаження яєчні смаження яєчні з беконом

Перевернути бекон на другий бік і відразу залити яйцями. Після цього можна зменшити вогонь, буде краще, якщо яйця будуть смажитися на повільному вогні. Солити яєчню з беконом не треба. Бекон солоний і цього вистачить.

Коли яєчня з беконом буде готова, її можна прикрасити зеленим цибулею, наприклад вирощеним на вікні. Смачного!

Загрузка...