Яєчня з шинкою

Яєчня з шинкоюДля досвідчених кулінарів однієї назви й фотографії достатньо, щоб підхопити ідею і побалувати себе яєчнею з шинкою. Для менш досвідчених, звичайно, нижче буде рецепт. Запропоноване блюдо, це відмінний варіант приготувати собі щось дуже смачне і як завжди шкідливе, але від цього тільки більш бажане. Особисто я викладаю цей рецепт з величезним трудом, слинки так і течуть...

Інгредієнти для яєчні з шинкою:

Шинка високої якості

курячі яйця

рослинна олія для смаження

сіль

зелень за смаком

Приготування яєчні з шинкою:

Приготувати це блюдо не набагато складніше, ніж посмажити яєчню. Але є моменти, знаючи які, виходить, приготувати шедевр.

нарізати шинку для яєчні обсмажити шинку з одного боку

Шинку нарізати тонкими скибочками. Розігріти сковороду з рослинним маслом на середньому вогні. Викласти шинку обсмажуватися.

перевернути шинку для смаження яєчні смаження яєчні з шинкою

Коли шинка злегка підрум'яниться з тієї сторони, з якої смажиться перевернути її. І швидко залити яйцями. З другої сторони шинку не потрібно обсмажувати, вона зробить це під час смаження яєць. Посолити яєчню з шинкою. Можна трохи зменшити вогонь, щоб яєчня смажилася повільно.

Подаючи яєчню на стіл, буде дуже смачно, якщо додати до неї трохи свіжозрізані зеленого лука. При цьому цибулю з підвіконня, буде набагато смачніше, ніж куплений в магазині. Смак цієї страви, мені чимось нагадав літо, якого як завжди важко дочекатися. Смачного!

Загрузка...