Паштет з риби в домашніх умовах

Ви ще жодного разу не готували паштет з слабосоленої червоної риби? Яке прикре упущення! Адже це відмінна закуска, з якої можна робити смачні бутерброди або використовувати як начинку (яєць, млинців, рулетів з лаваша, наприклад). І не думайте, що це складно – насправді рецепт простіше простого, швидше зробити та з'їсти, ніж описувати, правда!

паштет з червоної риби фото 12Давайте я вам все розповім, а ви неодмінно приготуєте такий паштет з слабосоленої червоної риби і сьогодні побалуєте домашніх новим і смачним блюдом, домовилися?

паштет з червоної риби фото 9Склад:

  • 100 г слабосоленої червоної риби;
  • 1 плавлений сирок (100 г).

Опціонально:

  • сметана або майонез;
  • спеції.

Приготування:

Нам знадобиться слабосолона червона риба – форель, сьомга, горбуша. При цьому необов'язково, щоб це були красиві шматочки, рівні акуратні – як раз для паштету підійдуть будь-які, самі невидные. Головне, щоб у них не виявилося кісточок, навіть маленьких, тому уважно перегляньте шматочки риби перед тим, як готувати з них паштет.

Ріжемо на дрібні шматки рибу, також нарізаємо плавлений сирок.

Викладаємо червону рибу і плавлений сир в чашу для блендера.

Подрібнюємо інгредієнти, домагаючись того, щоб вийшла однорідна маса. Це і буде наш паштет.

залежно від того, яка у вас частину риби і який по жирності і м'якості плавлений сирок, консистенція паштету на цьому етапі може бути різна. В даному випадку мене вона повністю влаштовувала – паштет добре намазувався на хліб, не був надто густим. В іншому випадку я б додала до нього трохи сметани або майонезу, знову перемішала б блендером і отримала ту щільність паштету, яка була б такою, як потрібно.

Це ж стосується і спецій – ви можете додавати в паштет сіль, перець та інші спеції (наприклад, прованські трави) в залежності від ваших смакових уподобань. Я люблю ніжний рибний паштет, не дуже солоний, тому мені цілком вистачає зазвичай тієї солі, що є в рибі.

Ви можете зберігати такий паштет до 3-4 днів в холодильнику без всяких побоювань. Тільки не забудьте перекласти його в контейнер з кришкою або обгорнути харчовою плівкою, щоб верх паштету не обветрился.

Поради та рекомендації:

Я брала плавлений сирок брусочком, але великий жирності, він був досить м'яким. Але можна використовувати і плавлений пастоподібний сир – він теж відмінно підійде. Зрозуміло, і в тому, і в цьому випадку плавлений сир повинен бути без наповнювачів – грибів, шинки, й іншого.

паштет з червоної риби фото 13

Загрузка...