Суп гороховий з беконом

sup gorohovy s bekonom1

Набір продуктів на каструлю 2 л:

Горох сухий (половинками) — 300-400;

Картопля — 2-3 шт. середніх:

Морква — 1 шт, велика;

Цибуля ріпчаста — 1 шт. великий;

Бекон — 100-150 гр;

Петрушка, зелень — кілька гілочок;

Сіль, перець, лавровий лист — за смаком.

Рецепт приготування супу горохового з беконом:

  1. Для того щоб горох в супі добре розварився його потрібно замочити у воді на 3 години мінімум. Якщо залишите замачиваться на ніч — поставте ємність з замоченим горохом в холодильник.
  2. Після замочування горох ретельно промити під проточною водою, залити гарячою кип'яченою водою ипоставить вариться, процес займе від 40 до 50 хвилин, залежить від сорту гороху, за горохом потрібно постійно стежити, помішувати, щоб не пригорів і доливати воду, щоб не википіла.
  3. Картоплю, моркву і цибулю очистити. Картоплю нарізати кубиками, моркву можна натерти на тертці, хто не любить смак вареної моркви, ми ж морква любимо і нарізали її середніми яскравими кубиками, хоч якесь помаранчеве пляма в супі буде. Цибулю нарізати дрібним кубиком, чим дрібніше, тим краще.
  4. Через 40-45 хвилин, як вариться горох — закинути в суп морква і картопля, все також не забувати помішувати, візуально цей момент готовності гороху настає тоді, коли горох вже практично весь розварився.
  5. Розігріти сковороду. Бекон нарізати середнім кубиком. Якщо бекон дуже жирний — рослинне масло на сковороді не треба, жир витопиться з бекону. Отже залежно від жирності бекону сковорода у нас з маслом або без, обсмажуємо на ній бекон, потім додаємо до бекону цибулю і обсмажуємо його разом з беконом, небагато, лише до легкого рум'янцю, а потім можна додати 5-6 ложок води в сковороду і пригасити цибулю з беконом до м'якості продуктів під кришкою.
  6. Коли всі овочі в супі вже м'які, додаємо цибулю з беконом, солимо і перчимо за смаком і кидаємо лавровий листочок, даємо супу закипіти і вимикаємо вогонь.
  7. Подавати зі свіжою, дрібно нарізаною петрушкою.sup gorohovy s bekonom
Загрузка...