Млинці з сиром

Млинці з сиром

Літр молока, який стояв у мене в холодильнику, нарешті, дочекався свого призначення. А чекало молоко смаження млинців, до якої я сьогодні добрався і офіційно почав масляний тиждень, нехай і на третій день. Як легко здогадатися за назвою рецепта, їли ми млинці з сиром.

Інгредієнти для млинців з сиром:

Млинці на молоці

сир 9% жирності ( 40-50 гр. на млинець)

цукор

вершкове масло

Приготування млинців з сиром:

гірка млинців на масляну цукор і сир для млинців

Насмажити млинців. Взяти жирний сир. Він може бути сухим або вологим, це не важливо, головне щоб був жирним. До сиру додати цукор і ретельно перемішати.

перемішаний сир з цукром для млинців на млинець покласти сир з цукром

При замішуванні сиру з цукром, пам'ятаєте. У сир крім цукру нічого додавати не потрібно. Тобто такі інгредієнти як сметана або яйце не потрібні. Якщо є бажання, сир можна пропустити через м'ясорубку. Але головне, щоб сир був жирним. Будемо вважати, що сир з цукром готовий. Млинець викласти на плоску тарілку, красивою стороною вниз. На млинець покласти дві столові ложки сиру (з гіркою). При цьому сир класти не по центру млинця, а трохи зсунувши від центру.

млинець із сиром згорнути конвертиком змастити сковороду маслом

Загорнути всередину сир млинця, так щоб з млинця вийшов конвертик. Сковороду для гасіння млинців ретельно змастити вершковим маслом.

млинці з сиром скласти в сковорідку гасити млинці з сиром

Викласти млинці з сиром на сковороду. Закрити кришкою і тушкувати на середньому вогні десь 5-6 хвилин. Під час тушки, можна перевернути млинець на іншу сторону.

Млинці з сиром готові. Ми готуємо їх не тільки на масляну, але і просто на сніданок. Смачного!

Загрузка...